2014-05-08
Освятили пам'ятний знак Небесній Сотні

6 травня 2014 року на території зони відпочинку “Острівок” відбулось відкриття та освячення пам'ятного знаку “Небесній сотні”. Цьому дню передувала клопітка робота працівників міської ради, комунальних служб, установ, підприємств та організацій міста, приватних підприємців, колективів навчальних закладів та просто небайдужих громадян на чолі міський головою Василем Антонюком та його заступником Русланом Мосійчуком. Раніше в парку було висаджено алею дерев на честь “Небесної Сотні”.
На початку заходу, під музичний супровід пісні-реквієму героям Майдану “Плине кача”, юними представниками рою "Дубравці" до пам'ятника було внесено 10-ти метровий державний прапор України.
Пам'ятний знак відкривали міський голова Василь Антонюк, заступник голови Дубенської райдержадміністрації Юрій Шесталюк, рідний брат загиблого уродженця с.Верба (Дубенського р-ну) Миколи Дзявульського — Ярослав Дзявульський, керівник “Правого сектора” Рівненщини Роман Коваль, активний учасник подій на Київському майдані, який був поранений — дубенчанин Олександр Краснов. На заході були присутні відповідальні особи та депутати Дубенської міської ради, громадські активісти-“майданівці”, представники місцевих осередків політичних партій та громадських організацій, учнівська та студентська молодь міста, місцеві ЗМІ.
Звертаючись до присутніх міський голова згадав події Євромайдану, поділився спогадами про ініціювання та організацію майдану у Дубні, подякував всім активістам та небайдужим дубенчанам, а також тим, хто долучився до спорудження пам'ятного знаку, висадки дерев та здійснення благоустрою на території парку, побажав усім миру і злагоди у цей непростий для України час.
Освячення пам'ятного знаку та молебень за загиблими відслужили священники Дубенського благочиння (УПЦ КП) на чолі з Благочинним о.Василем. Зі зворушливою піснею про Небесну сотню на слова відомого поета Сергія Рачинця виступила місцева виконавиця Галина Мосійчук. Учасники заходу поклали до пам'ятного знаку квіти, а молодь міста поставила до меморіалу 107 лампадок у пам'ять про кожного загиблого.