2015-12-31
Відкрито пам'ятні дошки Героям, які віддали життя за Україну

30 грудня 2015 року в Дубенській ЗОШ №6 відбулась лінійка-реквієм, присвячена відкриттю пам’ятних дошок воїнам, які загинули на сході України, виконуючи військовий  обов’язок, випускникам цього навчального закладу Олегу Романовичу та Сергію Швецю. Захід зібрав на шкільному подвір’ї батьків та рідних, друзів та бойових побратимів Сергія та Олега, представників міської влади та громадськості, учнівський та педагогічний колективи.
Вшанувати пам'ять загиблих Героїв також прийшли міський голова Василь Антонюк, секретар ради Віктор Недашковський, заступник міського голови Василь Скринчук.
“Ці мужні чоловіки ціною свого життя боролися за наше мирне сьогодення, аби ми тут могли спокійно жити і не бачити страхіть війни, аби наші діти мали можливість навчатися і радіти життю.
Переконаний, що меморіальні дошки необхідно відкривати. Адже це нагадування для нас усіх про подвиг молодих Героїв. І це необхідно робити. Пам`ять про тих, хто віддав життя за Україну, має бути вічною. Ми не маємо права забувати про них”, - наголосив у своєму виступі міський голова. Також Василь Антонюк висловив слова співчуття та підтримки родинам полеглих воїнів й запевнив, що керівництво міста завжди готове допомагати у вирішенні їхніх проблем та надавати підтримку.
Право відкрити пам’ятну дошку було надано воїнам-побратимам. Освячення пам'ятних дошок здійснили благочинний Дубенського міського благочиння УПЦ КП прот. Василь Лозинський та намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря ігумен Меркурій. Пам'ять загиблих Героїв вшанували хвилиною мовчання, в їхню честь пролунав військовий салют. Присутні в пам'ять про полеглих воїнів запалили лампадки та свічки, поклали до меморіальних дошок квіти.