Екскурсії    ¦   Фестивалі    ¦   Готелі

У місті можна не лише дізнатись чимало цікавого з історії краю, але й відпочити на святкових заходах, які стали традиційними для нашого міста:

“Різдвяні піснеспіви”

Приємний настрій та гарне спілкування для усіх створює фестиваль “Різдвяні піснеспіви”, де настоятелі храмів Дубенського краю, учасники церковних хорів, творчі колективи міста та району духовними пісенними творами та щирою молитвою вітають усіх людей із Різдвом Христовим.

“У родинному колі”

Познайомитись із національними культурами різних народів можна на фестивалі національних культур “У родинному колі”, яке традиційно проходить в травні.

В ньому беруть участь творчі колективи міста та області, представники із різних областей України та іноземних країн. Учасники передають свої національні надбання піснею, танцем, та у виставці робіт народної майстерності.

Дубно - місто де переплелись культури польського, чеського, єврейського, російського та українського народів,тому дубенчани сприяють гарним стосункам між різними народами і радо зустрічають гостей.

“Котилася торба”

Огляд фольклорних національних традицій, які демонструють творчі колективи із різних куточків України та зарубіжних країн проходить на фестивалі-конкурсі дитячого фольклору “Котилася торба”, який традиційно проходить в травні.

Учасники знайомляться із містом його історичними пам”ятками, організовують концерти в навчальних закладах, беруть участь в спортивних турнірах. На центральній сцені міста проходять фестивальні дні країн учасників та гала-концерти.

“У вирі танцю”

Гостей та дубенчан щороку радує свято хореографічного мистецтва “У вирі танцю”, яке проходить у червні та приурочене Дню захисту дітей. У ньому приймають участь танцювальні колективи міста, Дубенського району та Рівенщини.

Майже до 600 учасників кожного року збирає майдан Незалежності на це свято, де усіх єднає танець та дитяча творчість.

“Тарас Бульба”

Традиційно в липні проходить Всеукраїнський рок-фестиваль “Тарас Бульба”, що об”єднує усі напрямки та стилі рок-музики, існуючої в Україні.

Можна сміливо сказати,що на теренах міста Дубно ось уже 20 років самостверджується український рок. Основними завданнями фестивалю є: розвиток та популяризація вітчизняної молодіжної культури, естетики; сприяння піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, зростанню професійного рівня українських виконавців; оригінальне відтворення традиційних звичаїв та обрядів; збереження та популяризації української рок музики, народних історико-культурних традицій, виховання та ствердження справжнього сучасного українського мистецтва серед молоді України.

За роки існування фестивалю чимало виконавців зуміли стати відомими навіть за межами нашої країни. Гучна музика збирала у Дубні виконавців не лише з України, а й із Австрії, Росії, Словаччини, Німеччини, Канади, Бельгії, Польщі, Франції, Молдови та Білорусі.

Громадський рейтинг “Кришталевий жолудь”

Дізнатись більше про місто та його визначних жителів можна, побувавши на святі з нагоди Дня міста та відвідавши церемонію нагородження номінантів громадського рейтингу “Кришталевий жолудь”. Дубенчани обирають найбільш достойних людей, чиї знання та праця доповнюють шлях розвитку нашого міста.

На святкування Дня міста запрошено багато гостей, різних відомих виконавців, проводиться ряд розважальних заходів та конкурсів. Завітайте й ви, наше рідне місто радо зустріне всіх бажаючих!