На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Екскурсії    ¦   Фестивалі    ¦   Готелі

Фестивалі


У місті можна не лише дізнатись чимало цікавого з історії краю, але й відпочити на святкових заходах, які стали традиційними для нашого міста:


“Різдвяні піснеспіви”

Приємний настрій та гарне спілкування для усіх створює фестиваль “Різдвяні піснеспіви”, де настоятелі храмів Дубенського краю, учасники церковних хорів, творчі колективи міста та району духовними пісенними творами та щирою молитвою вітають усіх людей із Різдвом Христовим.


“У родинному колі”


Познайомитись із національними культурами різних народів можна на фестивалі національних культур “У родинному колі”, яке традиційно проходить в травні.

В ньому беруть участь творчі колективи міста та області, представники із різних областей України та іноземних країн. Учасники передають свої національні надбання піснею, танцем, та у виставці робіт народної майстерності.

Дубно - місто де переплелись культури польського, чеського, єврейського, російського та українського народів,тому дубенчани сприяють гарним стосункам між різними народами і радо зустрічають гостей.

 “Котилася торба”

Огляд фольклорних національних традицій, які демонструють творчі колективи із різних куточків України та зарубіжних країн проходить на фестивалі-конкурсі дитячого фольклору “Котилася торба”, який традиційно проходить в травні.

Учасники знайомляться із містом його історичними пам”ятками, організовують концерти в навчальних закладах, беруть участь в спортивних турнірах. На центральній сцені міста проходять фестивальні дні країн учасників та гала-концерти.


“У вирі танцю”


Гостей та дубенчан щороку радує свято хореографічного мистецтва “У вирі танцю”, яке проходить у червні та приурочене Дню захисту дітей. У ньому приймають участь танцювальні колективи міста, Дубенського району та Рівенщини.

Майже до 600 учасників кожного року збирає майдан Незалежності на це свято, де усіх єднає танець та дитяча творчість.“Тарас Бульба”

Традиційно в липні проходить Всеукраїнський рок-фестиваль “Тарас Бульба”, що об”єднує усі напрямки та стилі рок-музики, існуючої в Україні.

http://www.tarasbulba-fest.kiev.ua/

Можна сміливо сказати,що на теренах міста Дубно ось уже 20 років самостверджується український рок. Основними завданнями фестивалю є: розвиток та популяризація вітчизняної молодіжної культури, естетики; сприяння піднесенню української національної ідеї серед молодих творчих сил, зростанню професійного рівня українських виконавців; оригінальне відтворення традиційних звичаїв та обрядів; збереження та популяризації української рок музики, народних історико-культурних традицій, виховання та ствердження справжнього сучасного українського мистецтва серед молоді України.


За роки існування фестивалю чимало виконавців зуміли стати відомими навіть за межами нашої країни. Гучна музика збирала у Дубні виконавців не лише з України, а й із Австрії, Росії, Словаччини, Німеччини, Канади, Бельгії, Польщі, Франції, Молдови та Білорусі.

 

 

Громадський рейтинг “Кришталевий жолудь”

Дізнатись більше про місто та його визначних жителів можна, побувавши на святі з нагоди Дня міста та відвідавши церемонію нагородження номінантів громадського рейтингу “Кришталевий жолудь”. Дубенчани обирають найбільш достойних людей, чиї знання та праця доповнюють шлях розвитку нашого міста.

На святкування Дня міста запрошено багато гостей, різних відомих виконавців, проводиться ряд розважальних заходів та конкурсів. Завітайте й ви, наше рідне місто радо зустріне всіх бажаючих!
Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.