Графік роботи міської ради:
  • початок роботи – 8.00 год.;
  • закінчення роботи – 17.15 год. (в п’ятницю – 16.00 год.);
  • перерва з 13.00 до 14.00 години;
  • вихідні дні – субота і неділя;
  • напередодні святкових днів тривалість роботи працівників скорочується на одну годину.

Графік прийому громадян керівництвом міської ради:

Прізвище, ім’я, по-батькові День прийому Години прийому
Антонюк Василь Михайлович
Понеділок з 10.00 до 13.00
Секретар ради
Недашковський Віктор Альбертович
Вівторок з 10.00 до 13.00
Заступник міського голови
з будівництва, архітектури, житлово-комунальних та земельних питань
Мосійчук Руслан Андрійович
Середа з 10.00 до 13.00
з фінансово-економічних питань
Ляшенко Ольга Аполлінаріївна
Середа з 14.00 до 17.00
Заступник міського голови
з гуманітарних питань та соціальної політики
Скринчук Василь Корнилійович
Четвер з 10.00 до 13.00
Керуюча справами, секретар виконкому
Олійник Олена Михайлівна
П’ятниця з 10.00 до 13.00

Прийом проводиться щоденно в залі засідань на першому поверсі, попередній запис за тел.3-22-00

Графік особистого прийому громадян  в обласній державній адміністрації

Загальні правила роботи, правила внутрішнього трудового розпорядку

Дубенська міська рада у своїй роботі щодо розгляду звернень громадян та організації їх особистого прийому керується Законом України “Про звернення громадян”, Указом Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" (далі – Указ), постановами Кабінету Міністрів України від 24 червня 2009 року № 630 "Про затвердження Методики оцінювання рівня організації роботи із зверненнями громадян в органах виконавчої влади" та
від 14 квітня 1997 року № 348 “Про затвердження Інструкції з діловодства за зверненнями громадян в органах державної влади і місцевого самоврядування, об’єднаннях громадян на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності, засобах масової інформації”, нормативно-правовими документами голови обласної державної адміністрації та міського голови з цих питань.

Звернутися до посадових осіб Дубенської міської ради та виконавчих органів можна такими способами:

Письмовим зверненням:
  • написати заяву та відіслати поштою за адресою: Дубенська міська рада,вул.Замкова,4, м.Дубно, Рівненської обл., 35600.
  • здати заяву особисто або через уповноважену особу, якщо ці повноваження оформлені відповідно до чинного законодавства, у громадську приймальну міської ради (на першому поверсі).
  • вручити посадовій особі на особистому прийомі, який проводиться.

За телефоном "гарячої лінії" згідно графіку:
Електронною поштою: rada@dubno-adm.rv.ua

Запобігання проявам корупції

Закон України «Про доступ до публічної інформації» та Указ Президента України «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації» покликані забезпечити реалізацію конституційного права громадян вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію.

Надання публічної інформації Дубенською міською радою здійснюється відповідно до розпорядження Дубенського міського голови від 03.06.2011 №63-р “Про першочергові заходи щодо забезпечення доступу до публічної інформації”.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень.

Порядок складання, подання запиту на інформацію

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

• ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;
  • опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)
  • підпис і дату.

Для оформлення інформаційного запиту /Інструкція/ ви можете звернутися

• усно: телефон, факс /03656/ 3-22-00
  • письмово: Дубенська міська рада, вул.Замкова,4, м.Дубно, 35600;
  • електронна пошта: publ_inf@dubno-adm.rv.ua
Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

Місця, де надаються необхідні запитувачам форми і бланки

Місцем для роботи запитувачів з документами чи їх копіями, для прийняття інформаційних запитів, отримання запитувачами необхідних форм і бланків є наступні кабінети адміністративної будівлі міської ради (м. Дубно. вул. Замкова, 4.):

• для запитувачів фізичних осіб – приміщення громадської приймальні (1-й поверх).
  • для запитувачів представників від юридичних осіб, об’єдань громадян – каб. № 308 (3-й поверх).

Порядок оскарження рішень розпорядника інформації або бездіяльності

Згідно з Законом "Про доступ до публічної інформації", відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту. У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, строк розгляду запиту може бути продовжено до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження.

Відповідно до статті 23 Закону "Про доступ до публічної інформації", рішення, дії чи бездіяльність розпорядників інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.

Оскарження рішень, дій чи бездіяльності розпорядників інформації до суду здійснюється відповідно до Кодексу адміністративного судочинства України.

Звіти:

- Звіт по розгляду та задоволенню запитів на публічну інформацію
- Звіт по зверненнях громадян
- Звіти керівництва про роботу