Cимволіка    ¦   Історія та спадщина    ¦   Почесні громадяни    ¦   Інфраструктура    ¦   Ген.план    ¦   Карта міста    ¦   Фотогалерея

Почесні громадяни

Почесний громадянин міста Дубна—звання, що присвоюється  рішенням сесії Дубенської міської ради громадянам України й інших держав, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили видатний  внесок в соціальний, економічний та культурний розвиток Дубна, становлення та розбудову незалежної Української держави; утвердження української національної свідомості; за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва та житлово-комунального господарства, підприємництва; за активну громадську та благодійну діяльність; інші заслуги перед Дубном та Україною. Особам, яким присвоюється звання « Почесний громадянин міста Дубна», вручається відповідне Посвідчення, Диплом, Нагрудний знак.

Рішенням Дубенської міської ради №2050 від 12.06.2009р затверджено нову редакцію "Положення про звання “Почесний громадянин міста Дубна” /перегляд у форматі *.pdf/

За ініціативи міського голови міста Дубна – Василя Антонюка, депутатів IV демократичного скликання та виконавчого комітету у 2012 році вийшов біографічний довідник «Почесні громадяни міста Дубна» підготовлений авторським колективом педагогів-краєзнавців ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів міста Дубна   І. Гандзілевською, М. Черепком, Н. Якимчук. Меценатську підтримку надав  Герой України, професор - Козявкін Володимир Ілліч.