На головну Написати нам Карта сайту
Новини Про місто Міська рада Документи міської ради Адмін.послуги Дубенчанину Гостям міста
      Cимволіка    ¦   Історія та спадщина    ¦   Почесні громадяни    ¦   Інфраструктура    ¦   Ген.план    ¦   Карта міста    ¦   Фотогалерея

Почесні громадяни


Почесний громадянин міста Дубна—звання, що присвоюється  рішенням сесії Дубенської міської ради громадянам України й інших держав, які своєю професійною та громадською діяльністю зробили видатний  внесок в соціальний, економічний та культурний розвиток Дубна, становлення та розбудову незалежної Української держави; утвердження української національної свідомості; за вагомі досягнення у галузях науки, освіти, культури, спорту, охорони здоров’я, охорони громадського порядку, будівництва та житлово-комунального господарства, підприємництва; за активну громадську та благодійну діяльність; інші заслуги перед Дубном та Україною. Особам, яким присвоюється звання « Почесний громадянин міста Дубна», вручається відповідне Посвідчення, Диплом, Нагрудний знак.

Рішенням Дубенської міської ради №2050 від 12.06.2009р затверджено нову редакцію "Положення про звання “Почесний громадянин міста Дубна” /перегляд у форматі *.pdf/

За ініціативи міського голови міста Дубна – Василя Антонюка, депутатів IV демократичного скликання та виконавчого комітету у 2012 році вийшов біографічний довідник «Почесні громадяни міста Дубна» підготовлений авторським колективом педагогів-краєзнавців ЗОШ №3 І-ІІІ ступенів міста Дубна   І. Гандзілевською, М. Черепком, Н. Якимчук. Меценатську підтримку надав  Герой України, професор - Козявкін Володимир Ілліч.


Погода в м. Дубно
Органи влади

Президент України Центральна виборча комісія. Державний реєстр виборців

Верховна Рада України Рівненська ОДА

Урядовий портал Рівненська обласна радаСтатистика

Адреса: вул.Замкова, 4
м.Дубно, Рівненська обл,
Дубенська міська рада
Телефон: +38 (03656) 4 21 32
Е-mail: rada@dubno-adm.rv.ua

Новини

Оперативні новини
Афіша
Громадські опитування

Про місто

Cимволіка
Історія та спадщина
Інфраструктура
Карта міста
Фотогалерея

Міська рада

Керівництво ради
Депутати
Виконавчий комітет
Структура апарату
Публічна інформація
Розпорядок роботи

Документи міської ради

Рішення міської ради

Рішення виконавчого комітету
Розпорядження міського голови
Проекти документів

Дубенчанину

Комунальні питання
Земельні питання
Соціальні питання
Запобігання корупції

Гостям міста

Готелі
Екскурсії
Фестивалі

Економіка

Бізнес-пропозиції
Регуляторні акти
Дозволи
Закупівлі

© 2000-2014 Дубенська міська рада.
Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Дубенській міській ради та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.